Tutaj znajdziesz portrety tych, którzy z jakiegoś powodu zasłynęli w świecie Anurinu. Galeria jest cały czas otwarta - może kiedyś znajdziesz tu swój wizerunek...
Ci, których zdjęcie widnieje w galerii, a nie obok niego opisu, proszeni są o dostarczenie owego dopisu. W przeciwnym razie zdjęcie może z galerii zniknąć, czego nikt z pewnością by nie chciał.Wojownik Kentril
Pół twarzy niebieskie, pół białe - oto żywa legenda, postać, która znana jest większej części Starego Kontynentu. Kogo jak kogo, ale jego trzeba się bać. Największą sławę zdobył podczas zamieszek w hrabstwie Elsenoru - wpierw walczył samotnie a potem zebrał grupę najemników i nękał wszystkich, którzy zagłębiali się w dzicz. Jak na razie nikomu nie udało się zdobyć wysokiej nagrody za jego głowę. Wojownik Kentril odbył już jedną wyprawę na pradawną północ, a krążą słuchy, że zamierza ten wyczyn powtórzyć.


Hafnall "Szalony Pies"

Gondar

Szaman Iskra, zwany też Wróblem

Złodziejka Gal

Zaginiony Khazador (GMG)

Mag Volar (MG)

Czerwona Mgła (MG)

Brad Razzin (BN)

Xeos (BN)

Mohamed ibn Mustafa al-Zawari (BN)

Abbadon Soltheim (BN)

Hrabia Atheas

Mag Arial
Czerwona szata, kostur w ręku i delikatna aura mocy - można by powiedzieć czarownik jakich wielu... Można by, gdyby nie legendy tego świata, z którymi współpracował, walczył lub choćby się spotykał. No i gdyby nie krążące o nim opowieści.
Właściwie pierwsze wzmianki o nim pojawiły się już po wydarzeniach na północy, ale naprawdę zaczęto o nim mówić, gdy wraz z grupą magów, pod wodzą mistrza Volara, zesłał deszcz ognia dewastując siedzibę sił zła w hrabstwie Elsenoru. Plotka głosi, że po tym wyczynie udał się na pokład latającej machiny, która w tym czasie nawiedziła hrabstwo. Na pewno można jednak stwierdzić, że po wszystkim wrócił do hrabstwa, by wraz z Williamem (resztą uszczuplonej drużyny magów) wspomóc grupę Hafnalla w walce z siłami mroku.


Dziadek Zielarz

Nadir

Karczmarka Bethnan

Niziołek Scott