Tutaj znajdziesz informacje dotyczące najbliższej odsłony.

"Miecz Rycerza" jest znaną karczmą znajdującą się przy trakcie prowadzącym do Feanoru, stolicy hrabstwa Elsenoru. Ziemie znajdujące się pomiędzy granicami hrabstwa są bardzo niebezpieczne, o czym ostatnio przekonał się właściciel owej karczmy - Johan Frigsleger. Sam co prawda nie mógł opowiedzieć o swoim pechu, bowiem trafił do krainy, z której podobno się nie wraca - jednak wiadomość o jego śmierci rozeszła się echem po ziemiach hrabstwa. Co więcej, na pewno nie był to pechowy wypadek, bowiem Friegsleger został zabity.
Przypadkiem czy też nie, w tym samym czasie do "Miecza Rycerza" trafiło wielu wędrowców, znużonych podróżowaniem przez nieprzyjazne ziemie hrabstwa. Większość z nich zainteresowała się śmiercią karczmarza - pewnie dlatego, że była to osoba znana oraz bogata. Wielu wędrowców na własną rękę chce prowadzić śledztwo, wielu chce zdobyć wpływy żony zabitego karczmarza, ludzie podejrzewają się wzajemnie, a na domiar tego niektórzy próbują łączyć sprawę z przeklętym dworem, znajdującym się niepodal karczmy.
A może Ty, podróżniku, zechcesz samemu zbadać sprawę? Tego, kto znajdzie mordercę, czeka - poza przychylnym spojrzeniem karczmarki - złoto, sława i dobre trunki...Oficjalnie już wiadomo, że Anurin III 1/2 odbędzie się na tegorocznym Pyrkonie w sobotę 24 marca w godzinach 19.00 - 22.00.

Karty postaci rozdamy bezpośrednio przed LARPem, dlatego niczego wysyłać nam nie trzeba. Jedyne przygotowania, jakie wypadałoby uczynić to wykonanie porządnego stroju i zapoznanie się z opisem anurinowego świata.

W przeciwieństwie do poprzedniej połówki mechaniki żadnej nie będzie, liczy się samo odgrywanie. Ew. sytuacje sporne MGowie rostrzygać będą przy pomocy kości. Odnośnie walki - jeśli dojdzie do rękoczynów, to orgowie pożyczą otulinowce i będzie można sprawę załatwić. Ale żadnych własnych broni nie przynoście, chyba że naprawdę ładnie wygląda (oklejony taśmą kij od miotły naprawdę kiepsko prezentuje się na zdjęciach, a w dodatku prawdopodobnie nie będzie potrzebny). Dlatego broń traktujcie jako dekorację.

Ilość ludzi jaką przewidujemy to około 20 osób, tak jak ostatnio.

Ew. pytania prosimy zadawać na forum.

PS: Z podtytułów rezygnujemy, jako, że większość z nich brzmi kiepsko.